Karel telefon santral servisi Ümraniye bölge ANA bayii.Karel Santral servis ümraniye

Ümraniye KAREL

1988 yılından bu yana karel santral sistemlerine yetkili satıcı ve servis olarak hizmet veren Sesal Telekom Tuzla bölgesinde de müşterilerine titizlik ile çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Satış projelerinde; yerinde ücretsiz keşif hizmeti ile durum değerlendirmesi yapılmakta, en doğru sistemi en uygun fiyata, en verimli şekilde kullanılacak şekilde konfigüre ederek, uzun yıllar müşterilerimizin haberleşme ihtiyaçlarına çözüm üretecek sistem, alternatifli birkaç opsiyon ile teklif edilmektedir. Yapılan sunum ve demo ile kurulumdan önce nasıl bir sistem çalışacağı uygulamalı olarak gösterilmektedir. Projeye yapılan öneriler ile ileride karşılaşılması muhtemel ihtiyaçlar önceden belirlenerek yapılan yatırıma maaliyet avantajı sağlanmaktadır.

Servis ve Bakım Hizmetlerinde; ihbar şirketimize geldiği anda müşteri hizmetleri personelimiz tarafından telefon da detaylı şekilde dinlenmekte, arızanın sebebi tespit edilmeye çalışılmaktadır. santralın çevresel etkenlerden dolayı arızalanması çok muhtemel olduğundan ( Telekom Gibi ) böyle bir durum var ise öncelikle onların çözüme kavuşturulmasını sağlanmakta, santralın kendisi ile ilgili bir sorun tespit edilirse telefon desteği ile çözüm aranmakta gerektiğinde sisteme uzaktan bağlantı ile sorun giderilmeye çalışılmaktadır. tüm bunlara rağmen sorun çözülmezse önceden fiyatı verilerek yerinde hizmet için servis kayıdı açılmakta ve müşterilerimiz ödeyeceği tutarı bilmektedir. Acil servis hizmetimiz sayesinde çok daha öncelikli ve çok kısa zamanda servis hizmeti alınması mümkündür. ''Ümraniye Karel Telefon santral servisi'' Gerekli yedek parça şirketimiz stoklarında sürekli tutulmakta gerektiğinde de çok hızlı müdahale edilebilmektedir. Servis bakım anlaşmalalrı ile sisteminiz sürekli sağlıklı çalışacak şekilde periyodik bakımı yapılmaktadır.

Çalışan tüm teknik personelimiz en az 5 yıl sistem tecrübesine sahip; heryıl sertifikaları güncellenmiş gerektiğinde mühendislik seviyesinde hizmet verebilecek teknisyenlerimiz ile sistemlere müdahale etmekteyiz.

Verilen servis hizmetleri aynı arıza için 3 ay garanti altında yedek parça 6 ay garanti altındadır. daha sonra gerektiğinde verilecek garanti süresince hizmetlerden herhangi bir bedel talep edilmemektedir.

Müşterilerimiz isteklerine tecrübemiz ile kolay çözüm olmaktayız. Yetkili servis ve satıcı olmanın verdiği gücü müşterilerimizile paylaşmaktayız.

Unutmayın santral almak bir defa ya mahsus değildir. aslında hizmet almkatdır. satıştan sonraki süreçte verilecek destek daha değerlidir. santral sistemleri fişe tak çalıştır sistemler değildir montajı bakımı servis hizmetleri konusunda uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

markalar
Mithatpaşa Cad. Çakmak İş Merkezi No: 116 Kat: 2 Ümraniye - İstanbul | 0216 335 22 22
Copyright © 2004-2015 Sesal Telekom - Tüm Hakları Saklıdır.