Altunizade Karel Servisi

Altunizade Karel Santral Servisi

Altunizade Karel servisi Sesal Telekom;  yetkili servis olarak Altunizade’nin tüm bölgelerinde santral satış, servis ve bakım, network , kamera, call center ve sanal santral  sistemleri için profesyonel çözümler üretmektedir.

Altunizade Karel Yetkili Servisi

Şirketimiz den alacağınız servis hizmeti, karel santral ve yedek parçalar orijinal ürünler olmakla birlikte garantilidir. Garantiden doğan haklarınızın kaybolmaması adına Altunizade bölgesinde Karel santral servisi hizmetleri ve ürün tedarik ihtiyaçlarınızda Altunizade Karel Yetkili servisi’ni tercih etmeniz firmanız çıkarına olacaktır.

Neden Altunizade Karel servisi tercih etmelisiniz ?

*** Yetkili servis kalitesi ve garantisi ile kurumsal hizmet verelim
*** Ücretsiz telefonda teknik destek hizmeti sağlayalım
*** Acil arızalarınız için 2 saat içinde ACİL SERVİS hizmeti verelim
*** Ücretsiz Keşif ile sürpriz fiyatların önüne geçin
*** Ödeyeceğiniz tutarı telefonda bilgi verelim sürpriz fiyat ile karşılaşmayın
*** Alanında uzman sertifikalı teknisyenler ile profesyonel çözümler üretelim

Altunizade Karel Servisi

Sesal Telekom; Karel YETKİLİ servisi olarak hizmet vermektedir. Altunizade bölgesi santral ,telefon, internet, kamera, network sistemi iletişiminde yaşanan tüm sorunlar için çözüm.  Kurumsal olarak Profesyonel ekip ile Karel Servis hizmetini en hızlı ve en kısa sürede sağlamaktadır.

Altunizade ilçesi Karel Santral arızalarında gerekli donanım yedek parça sürekli olarak stoklarda tutulmaktadır. orijinali ile garantili olarak hemen değiştirilmektedir. Tesisat arızalarında ise kablolama şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Altunizade karel santral servisi hizmetlerinde fiyatı önceden bildirilerek müşterilerimizin sürpriz fiyat ile karşılaşmasının önüne geçmekteyiz. Telekom hat arızaları, sistem program arızaları ve kart arızaları, sistemin çalışmasında sorun çıkaran tüm etkenler sertifikalı teknik servis personeli ile hızlı çözüme kavuşturulmaktadır.

Alanında uzman personel ile sisteme müdahale edilmektedir. Doğru arıza tespiti şirketinizde gereksiz parça değişimi, gereksiz zaman kaybı yanlış programlama gibi durumların önüne geçmektedir. Tüm bunların önünde ücretsiz telefon desteği ile müşterilerimizin bir çok sorununu servis göndermeden çözebilmekteyiz. Yetkili satıcı ve servis olmanın verdiği gücü müşterilerimiz ile paylaşmaktayız.

Altunizade Karel Santral Kurulumu

Karel santral sistemleri; montajı yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı hususları göz önünde bulundurarak kurulum gerektirir. Altunizade Karel servisinin yaptığı montaj santral sistemini uzun yıllar sorunsuz olarak kullanmanızı sağlar. Santral sisteminin maksimum ömür ile çalışmasını sağlar. Montaj yeri seçimi, ortam sıcaklığı, tesisat durumu, manyetik alanlar ve doğru sistem programlama gibi birçok kriter santral çalışmasını etkiler.  Uzman bir ekip tarafından sistem kurulumu firmanız faydasına olacaktır. Sonraki süreçte tesisat şablonu çıkarılır. Elektrik kesintisine karşı sistemin önlemi alınır. Varsa şirketin teknik personeline eğitim verildiğinden dolayı santral kesintisiz çalışmaya devam etmektedir.

Tüm bunlara rağmen Altunizade Karel servisi, Sistem bakımı sırasında yetkili servis olması sebebi ile yaşanacak olası problemleri önceden tespit ederek iletişim problemleri yaşamanızın önüne geçer. Arızalı donanımları gerekli yedek kartlar ile değiştirerek müşterimizin sorunsuz iletişim kurmasını sağlar. Garantiden doğan haklarınızın kaybolmaması için Altunizade karel santral servisini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Karel ms26s-c, ms38s-c ms48s-c, Karel IP santral, Karel Çağrı merkezi, Karel sanal santral, kurulum için uzmanlık gerektiren santral sistemleridir.  Yetkili servis tercih etmeniz firmanız faydasına olacaktır. Yapılan keşif ile fiyat ve sistemin devreye alınması süresi bilgisi müşterimize önceden bildirilir.

Ataşehir bölgesi Karel yetkili Servisi

Altunizade Karel Servisi

Hizmetlerimiz

 • – Karel Santral Satışı, Montajı ve Bakım Hizmetleri
 • – Alt Yapı Kablolama, Bakım ve Tamirat işleri
 • – IP Telefon Kurulumu, VOIP sistemleri Gateway ler
 • – IP Santral Kurulumları
 • – Sesli Yanıt Sistemleri
 • – Profesyonel Stüdyo Seslendirme
 • – Özel Bekletme müziği
 • – Network Kablolama Switch Firewall İşleri
 • – Kamera Sistemleri
 • – ÜCRETSİZ Danışmanlık Hizmetleri
 • – ÜCRETSİZ Yerinde Keşif Hizmeti

Satış ve Servis Hizmetleri

 • – Şirketimizden alacağınız ürünler 2 yıl GARANTİLİDİR. Montajı şirketimiz tarafından yapıldığında garantiniz bozulmaz.
 • – Yetkili satıcı ve servisten aldığınız ürün ve hizmetler Garanti altındadır. Şirketimiz Karel, Yetkili Satıcı ve Servisidir.
 • – Satışını yaptığımız ürünlere 2 yıl ücretsiz garantili hizmet verilir.
 • – Teknik servis hizmeti verdiğimiz sistemler garantisi yok ise 6 ay Teknik servis Garantisi altındadır.
 • – Şirketimiz Acil Servis hizmeti ile 2 saat içinde normal servis çağrılarına ise en geç 24 saat içinde müdahale etmektedir.
 • – Yedek parça desteği yetkili servis olmamız sebebi ile sürekli stoklarımızda dır.
123