Santral Anons Seslendirme

Santral seslendirme örneklerini aşağıdaki bölümden dinleyebilir ve seçim yapabilirsiniz. Fon müzikleri, santral anons sesleri, bekleme müzikleri Sesal Telekom tecrübesi ve güvencesiyle.


Örnek 1


Örnek 2


Örnek 3


Örnek 4


Örnek 5


Örnek 6


Örnek 7


Örnek 8


Santral Anons

Telefon santraliniz için örnek santral seslerini yukarıdaki bölümden dinleyebilirsiniz. Profesyonel bir santral anonsunun önemli kurallarından biri, anons metinleriyle sesin uyumlu olmasıdır.

Robot Operatör Seslendirme

Kaydedilen karşılama mesajını ve arayanların tuşlarla seçim yapabilecekleri menüleri içerir
Bu ürünle birlikte şunları da satın alabilirsiniz;
– Operatör telefon seti
– Robot operatör
– Profesyonel seslendirme
– Masa tipi telefon
– Telsiz telefon

Santral Seslendirme nedir?

Arayanları otomatik olarak karşılayıp tuşlama yaparak istediklere yere ulaşmalarını sağlayan, durum bilgisi (meşgul, cevapsız vb..) belirtebilen mesaj bırakılabilen ve mesai saatleri dışında özel mesajlar ile karşılama yapan sistemlerdir. Kullandığınız santral modeline göre uygun olan donanımı öğrenmek için irtibata geçiniz…

Santral Seslendirme nasıl yapılır?

Telefon santrali için profesyonel santral seslendirme yaptırmak istiyorsanız Sesal Telekom çağrı merkezini arayabilirsiniz. Şirketimizin profesyonel ses kayıt stüdyosunda hazırlayacağımız santral anons sesleri, firmanızın santral menüsünü daha kullanışlı hale getirecek, müşterileriniz sizi aradıklarında hızlıca doğru birime ulaşabilecekler.

Santral Seslendirme fiyatları

Profesyonel santral karşılama anonsu yaptırmaya karar verdiyseniz ve maliyetler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Sesal Telekom çağrı merkezini arayarak santral seslendirme fiyat teklifi alabilirsiniz.

Santral Seslendirme metin örnekleri

Santral sisteminizde yayınlayacağınız anons metinleri kolay anlaşılır ve mümkün olduğunca kısa olmalı. Şirketinizi arayan müşteriler telefonda fazladan beklemeden kolayca işlemlerini gerçekleştirebilmeli ve tuşlama yapınca doğru kişiye aktarılmalıdır. Bunu iyi hazırlanmış bir santral seslendirme metni ile gerçekleştirebilirsiniz. Santral anons metinleri konusunda Sesal Telekom çağrı merkezinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Santral Anonsları için doğru adrestesiniz

1988 yılından beri telefon santral sistemleri için satış ve servis hizmeti veren Sesal Telekom, profesyonel robot dolumu ve santral anonskonusunda da müşterilerine destek sağlamaya devam ediyor. Kaliteli ve net anlaşılır santral anons seslendirme için bize ulaşabilirsiniz.

Santral anons kurumsal kimliğin önemli bir parçası;
Nasıl ki cebinizde taşıdığınız kartvizitin fonu şirketinizin kurumsal kimliğini yansıtıyorsa, santral sesinizin tonu da aynı şekilde şirketinizden izler taşıyor olacak. Hazırlayacağınız özel bir santral karşılama anonsu sayesinde, standart anons metinleri arasından seçim yapan rakiplerinizle aranızda fark yaratmak sizin elinizde. Profesyonel santral seslendirme şirketinizin imajına önemli bir katkı sağlayacaktır. Unutmayın; küçük nüanslar bazen insanları ve firmaları büyük sonuçlara taşıyan köprülerdir..

Santral Anons Seslendirme

Santral Anons Seslendirme” üzerine bir düşünce

Yorumlar kapalı.