Ümraniye Karel Santral Servisi

Ümraniye Karel Santral Servisi

Ümraniye ilçesi ve anadolu yakası tüm bölgelere Karel santral satış, servis, bakım ve kurulum hizmetlerini yetkili servis kalitesi ve sorumluluğu ile garantili vermekteyiz.

Ümraniye Karel santral servisi hizmeti YETKİLİ servis sorumluluğunda ve kalitesinde GARANTİLİ verilmektedir.

Tuzla Karel Santral Servisi
Ümraniye Karel Santral Servisi

Ümraniye Karel santral Servisi, Ümraniye’ nin tüm bölgeleri için yetkilendirilmiştir. Şirketimiz den alacağınız servis hizmeti, sistem ve yedek parçalar orijinal ürünler  olmakla birlikte garantilidir. Garantiden doğan haklarınızın kaybolmaması adına Ümraniye bölgesinde santral servisi hizmetleri ve ürün tedarik ihtiyaçlarınızda Ümraniye Karel servisi tercih etmeniz firmanız çıkarına olacaktır.

Yetkili servis ve satıcı olmanın verdiği gücü müşterilerimiz ile paylaşmaktayız. Yetkili Satıcı ve Teknik Servisi. Anadolu Yakası Karel ANA Bayii

Ümraniye karel santral servisi

  • – Şirketimizden alacağınız ürünler 2 yıl GARANTİLİDİR. Montajı şirketimiz tarafından yapıldığında garantiniz bozulmaz.
  • – Yetkili satıcı ve servisten aldığınız ürün ve hizmetler Garanti altındadır. Şirketimiz Karel, Yetkili Satıcı ve Servisidir.
  • – Satışını yaptığımız ürünlere 2 yıl ücretsiz garantili hizmet verilir.
  • – Teknik servis hizmeti verdiğimiz sistemler garantisi yok ise 6 ay Teknik servis Garantisi altındadır.
  • – Şirketimiz Acil Servis hizmeti ile 2 saat içinde normal servis çağrılarına ise en geç 24 saat içinde müdahale etmektedir.
  • – Yedek parça desteği yetkili servis olmamız sebebi ile sürekli stoklarımızda dır.
Ümraniye Karel Santral Servisi