Karel & Telesis Yetkili Satıcı ve Servis Anadolu Yakası Ana Bayi

Kadıköy Karel Servisi

Sesal Telekom Karel & Telesis Santral Kadıköy Yetkili Servisidir

Yetkili Servis Çağır:
0216 335 22 22 0216 335 22 22

Arayın, Kadıköy bölgesindeki Karel & Telesis santral arızanıza ücretsiz telefon desteği ve gerekirse alanında uzman Karel & Telesis sertifikalı teknisyenlerimiz, yetkili servis kalite ve garantisi ile profesyonel çözüm üretelim.

Karel

Servis talep formu

Numaranızı bırakın, sizi arayalım

  Karel Yetkili Servis Belgesi

  Karel Yetki Belgesi
  Yetkili Servis

  Sesal Telekom Karel Yetkili Servisidir. Yetkili servis belgemizi görüntüleyebilirsiniz.

  Garantili Hizmet

  Alacağınız servis hizmeti 6 ay Kadıköy Karel Yetkili Servisi garantisi altındadır.

  Ücretsiz Destek

  Karel Santral arızalarında bizi arayarak teknik destek alabilirsiniz.

  Sabit Fiyat Garantisi

  Yetkili servis güvencesiyle ödeyeceğiniz tutarı telefonda öğrenebilir, sürpriz fiyatla karşılaşmazsınız.

  Orijinal Yedek Parça

  Santralinizin uzun ömürlü olması için servisimizde sadece orijinal yedek parça kullanılmaktadır.

  Sertifikalı Teknik Ekip

  Alanında uzman Karel sertifikalı teknisyenler ile profesyonel çözümler.

  Kadıköy Karel Servisi

  Şirketimiz Kadıköy ilçesi Kozyatağı Mahallesi, Fenerbahçe, Eğitim, Bostancı, Erenköy, Bağdat Caddesi, Acıbadem, Koşuyolu, Sahrayıcedit ve Suadiye Mahallelerinde Kadıköy Karel Santral Servisi hizmetini Yetkili servis kalite ve garantisi ile vermektedir.

  • Kadıköy Karel santral servisi ve satışı
  • Güvenlik kamerası satışı ve kurulum hizmetleri
  • Çağrı merkezi ve Sanal santral kurulumları
  • Network Ağ altyapı kurulumları garantili ve yetkili servis kalitesi ile alanında uzman teknik servis personeli ile aynı gün çözüme kavuşturulmaktadır.

  Ücretsiz Keşif Hizmetimiz Başladı

  Karel telefon santralı, IP santral, bulut santral, güvenlik kamerası ve network işleriniz için Kadıköy bölgesinde ücretsiz keşif yapıyor doğru ürünü en ekonomik fiyata almanızı sağlıyoruz.
  Arayın sizin içinde profesyonel destek ekibimiz telefon yada sizi ziyaret ederek yardımcı olsun.

  Kadıköy Karel Santral Servis Ücreti

  Kadıköy Karel santral servis hizmeti bedeli : 1000 TL + KDV dir.
  Karel Servis Hizmeti ; santral program arızası, dahili hat arızası, dışhat arızası, robot operatör arızası, telekom hat arızası, yönlendirme arızası, internet arızası gibi sorunları çözmeyi kapsamaktadır. Servis hizmeti sırasında tesbit edilen santral kart arızası, power arızası kablo arızası gibi durumlarda değiştirelecek malzemeler müşteri onayı ile fiyata eklenecektir. Karel santral servis hizmeti arızaları malzemesiz onarmayı kapsamaktadır.

  Kadıköy Karel Santral Kurulumu


  Kadıköy Karel Santral Servisi, Kadıköy ve çevresinde Karel marka santrallerin bakım, onarım ve kurulum hizmetlerini sunmaktadır. Şirketimiz, deneyimli ve uzman kadrosu ile santrallerinizin sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışması için çalışmaktadır. Kadıköy Karel Santral Servisi, santrallerinizin kurulumunu, bakımını, onarımını ve arıza giderimini yapmaktadır. Şirketimiz, santrallerinizin performansını artırmak için gerekli olan yazılım ve donanım güncellemelerini de yapmaktadır. Kadıköy Karel Santral Servisi, santrallerinizle ilgili tüm sorularınızı yanıtlamak ve size destek olmak için her zaman hazırdır.

  Özellik olarak ise

  Evden çalışabilme, ses kayıt yapabilme, detaylı robot operatör alt menüleri, esnek kapasite seçenekleri ve cep telefonunda kullanım gibi özellikleri ile tercih sebebi olmaktadır. Kadıköy Karel santral servisi olarak ilçede altyapının fiber internet altyapısı olması sebebi ile sanal santral kurulumları başarılı sonuç vermektedir.

  Karel Santral Servis Desteği

  Karel’in üretmiş olduğu tüm santral modelleri için şirketimiz profesyonel teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Kurumsal çözümler üreterek Kadıköy Karel santral sistemlerinin uzun süre en verimli çalışmasını sağlamaktayız. Kadıköy bölgesi şirket merkezimize yakın olması sebebi ile aynı gün yedek parça ve teknik servis hizmeti desteği vermekteyiz. Yapılan tüm bu işlemler garantili ve yetkili servis kalitesi ve güvencesinde teknik servis formu ve fatura ile belgelenmekte, ileride doğacak sorunların önüne geçilmektedir.

  Garantiden doğan hakların kaybolmaması için Kadıköy Karel Santral servisi hizmetlerinde yetkili satıcı ve servisi tercih ediniz. Şirketimiz Anadolu yakası Karel santral servisi olarak tüm arızaları en kısa sürede çözmeyi, çözemediği arıza için ücret almamayı taahhüt etmektedir.