Gebze Karel Servisi

Gebze Karel Santral Servisi

Ümraniye Karel Servisi1988 yılından bu yana Karel Santral sistemlerine yetkili satıcı ve servis olarak hizmet veren Sesal Telekom Gebze Karel servisi olarak bölgesinde de müşterilerine titizlik ile çözüm ortağı olmaya devam etmektedir. Telefon Santrali Satış projelerinde; yerinde ücretsiz keşif hizmeti ile durum değerlendirmesi yapılmakta, en doğru sistemi en uygun fiyata, en verimli şekilde kullanılacak şekilde konfigüre ederek, uzun yıllar müşterilerimizin haberleşme ihtiyaçlarına çözüm üretecek sistem, alternatifli birkaç opsiyon ile teklif edilmektedir. Yapılan sunum ve demo ile kurulumdan önce nasıl bir sistem çalışacağı uygulamalı olarak gösterilmektedir. Projeye yapılan öneriler ile ileride karşılaşılması muhtemel ihtiyaçlar önceden belirlenerek yapılan yatırıma maliyet avantajı sağlanmaktadır.

Arayan Kişi Mesaj Bırakamıyor

Çözümü;

Arayan kişinin herhangi bir iç hatta mesaj bırakması özelliği kullanılan santralin özellikleri mesaj bırakılmak istenen dahilinin mesaj özelliklerine sahip olması ile gercekleşebilmektedir. Karel’in analog sistemlerinde aboneye doğrudan mesaj bırakabilmek için öncelikle firmada robot operatör kartı ve sesli yanıtlama mesajı olmalıdır. Bu kart ve anons içerisinde mesaj bırakma özelliğini destekleyen modüller ve mesaj girilmiş olmalıdır. Karel analog sistemlerinde arayanlar karşılama anonsunu dinledikten sonra dahili telefon eğer cevap vermiyor ise sizi şöyle bir mesaj karşılayacaktır. Aradığınız abone cevap vermiyor, isterseniz başka bir aboneyi arayabilir veya 82’yi tuşlayarak mesaj bırakabilirsiniz. Aboneye bırakılan mesajlar 8646’yı tuşlayarak abone tarafından dinlenebilmektedir.

9’dan hat alıyorum fakat arama yapamıyorum

Çözümü;

Karel analog sistemlerde her abone 9 tuşlayarak hat almaktadır. Dışarıya yapılan her çağrı için aranacak telefon numarasından önce 9 tuşlanır ve santralden dış arama için bir hat alınır. 9 tuşlanmasına rağmen arama işlemi gerçekleşmiyor, hata tonu meşgul tonu alıyor olabilirsiniz veya 9 tuşladıktan sonra sessizlik olabilir. Santrale bağlı olan hatlardan bir ve bir kaç tanesi arızaya geçmiş olabilir. Bu durumda arıza için servis sağlayıcıdan destek alınmalıdır. Bina içi tesisat kabloları kontrol edilmelidir. Santrale kadar dış hatların çevir sesi kontrol edilmelidir. Dış arama yetkiniz arama yaptığınız yöne santral yöneticisi tarafından kapatılmış olabilir. Örnegin 9 tuşladıktan sonra çevir sesi alıyorsanız ve 05 ile başlayan gsm araması yapamıyorsanız dahili hattınız cep telefonu aramalarına kapatılmıştır ya da 9’dan sonra uluslararası bir numara tuşlamaya başladığınızda hata tonu alıyorsanız dahili telefonunuz uluslararası aramaya kapatılmış olabilir.

Gebze Karel Santral Servisi. Karel ANA Bayii.. En uygun Karel santral Fiyatları, IP Santral satış, servis, montaj hizmetleri, Ataşehir, Tuzla, Gebze, Ümraniye, Kadıköy, Sultanbeyli, Üsküdar, Beykoz, Maltepe, Kartal, Pendik, Çekmeköy, İlçelerine de Karel Yetkili servisi olarak hizmet verebilmektedir.

Servis İhtiyacının Tespit Edilmesi

Servis ve Bakım Hizmetlerinde; ihbar şirketimize geldiği anda müşteri hizmetleri personelimiz tarafından telefon da detaylı şekilde dinlenmekte, arızanın sebebi tespit edilmeye çalışılmaktadır. Santralın çevresel etkenlerden dolayı arızalanması çok muhtemel olduğundan, ( Telekom Gibi ) böyle bir durum var ise öncelikle onların çözüme kavuşturulmasını sağlanmakta, santralın kendisi ile ilgili bir sorun tespit edilirse telefon desteği ile çözüm aranmakta, gerektiğinde sisteme uzaktan bağlantı ile sorun giderilmeye çalışılmaktadır.

 Servis Kaydının Açılması

Tüm bunlara rağmen sorun çözülmezse önceden fiyatı verilerek; yerinde hizmet için servis kayıdı açılmakta ve müşterilerimiz ödeyeceği tutarı bilmektedir. Acil servis hizmetimiz sayesinde çok daha öncelikli ve çok kısa zamanda servis hizmeti alınması mümkündür. ”Gebze Karel servisi” olarak gerekli yedek parça şirketimiz stoklarında sürekli tutulmakta, gerektiğinde de çok hızlı müdahale edilebilmektedir. Servis bakım anlaşmaları ile sisteminiz sürekli sağlıklı çalışacak şekilde periyodik bakımı yapılmaktadır.

 • Çalışan tüm teknik personelimiz en az 5 yıl sistem tecrübesine sahip; heryıl sertifikaları güncellenmiş gerektiğinde mühendislik seviyesinde hizmet verebilecek teknisyenlerimiz ile sistemlere müdahale etmekteyiz.
 • Verilen servis hizmetleri aynı arıza için 3 ay garanti altında, yedek parça 6 ay garanti altındadır. Daha sonra gerektiğinde verilecek garanti süresince hizmetlerden herhangi bir bedel talep edilmemektedir.
 • Müşterilerimizin isteklerine tecrübemiz ile kolay çözüm olmaktayız. Yetkili servis ve satıcı olmanın verdiği gücü müşterilerimizile paylaşmaktayız.
 • Unutmayın santral almak bir defa ya mahsus değildir. Aslında hizmet satın almakdır. Satıştan sonraki süreçte verilecek destek daha değerlidir. Santral sistemleri fişe tak çalıştır sistemler değildir. Montajı bakımı servis hizmetleri konusunda uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.
 
Gebze Karel Servisi

Hizmetlerimiz

 • – Karel Santral Satışı, Montajı ve Bakım Hizmetleri
 • – Alt Yapı Kablolama, Bakım ve Tamirat işleri
 • – IP Telefon Kurulumu, VOIP sistemleri Gateway ler
 • – IP Santral Kurulumları
 • – Sesli Yanıt Sistemleri
 • – Profesyonel Stüdyo Seslendirme
 • – Özel Bekletme müziği
 • – Network Kablolama Switch Firewall İşleri
 • – Kamera Sistemleri
 • – ÜCRETSİZ Danışmanlık Hizmetleri
 • – ÜCRETSİZ Yerinde Keşif Hizmeti

Satış ve Servis Hizmetleri

 • – Şirketimizden alacağınız ürünler 2 yıl GARANTİLİDİR. Montajı şirketimiz tarafından yapıldığında garantiniz bozulmaz.
 • – Yetkili satıcı ve servisten aldığınız ürün ve hizmetler Garanti altındadır. Şirketimiz Karel, Yetkili Satıcı ve Servisidir.
 • – Satışını yaptığımız ürünlere 2 yıl ücretsiz garantili hizmet verilir.
 • – Teknik servis hizmeti verdiğimiz sistemler garantisi yok ise 6 ay Teknik servis Garantisi altındadır.
 • – Şirketimiz Acil Servis hizmeti ile 2 saat içinde normal servis çağrılarına ise en geç 24 saat içinde müdahale etmektedir.
 • – Yedek parça desteği yetkili servis olmamız sebebi ile sürekli stoklarımızda dır.

Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Sesal Telekom