Karel & Telesis Yetkili Satıcı ve Servis Anadolu Yakası Ana Bayi

Hakkımızda

Haberleşme araçları konusunda faaliyet gösteren “Sesal Telekom” 1988 yılında kurulmuş olup, o zamanın sistemleri olan şefsekreter santraların imalatı ve montajı ile İstanbul Kadıköy’de ticari hayatına başlamıştır.

Daha sonra piyasaya elektronik telefon santrallarının çıkması ile birlikte bunların satışını ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini vermeye başlamıştır. Bu zamana kadar bir çok projeyi anahtar teslimi gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini birinci koşul olarak kendine ilke edinmiştir.

Faaliyet alanındaki yenilikleri takip edip bunlardan müşterilerimizin haberdar edilmesi ve faydalanmasını sağlamak en önemli önceliklerimizdendir. Firmamız Karel sistemlerine satış ve teknik servis hizmeti vermektedir. Servis bölgelerimize buradan ulaşabilirsiniz

Firmamız telefon santralları satışı, montajı ve satış sonrası teknik servis hizmeti vermektedir. Montaj esnasında ve daha sonradan ihtiyaç duyulan kablolama teknisyenlerimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Sesal Telekom, Karel Santral (https://www.karel.com.tr) Yetkili Satıcı ve Servisidir.

Firmamız danışmanlık, projelendirme, telefon ile uzaktan destek ve gerekirse sistemi uzaktan programlama hizmetlerini ücretsiz vermektedir. Gerektiğinde müşterilerimiz adına Türk Telekom’da yapılması gereken işlemleri vekaleten yapmaktadır.

Arıza ihbarlarına ise en geç 24 saat içinde müdahale ederek müşterilerimizin mağduriyetini en aza indirmeye çalışmaktadır. Firmamız sadece tek bir konu üzerine hizmet vererek bu konuda profesyonelleşmiş ve sadece tek bir konuya hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.