Karel ms26ip

2 dış hat ve 6 dahili kullanıcıya ek olarak 4 IP dış hat ve 24 IP abone kapasitesine ulaşabilen telefon santralları
Bu ürünle birlikte şunları da satın alabilirsiniz;
– IP telefon
Profesyonel seslendirme
– Masa tipi telefon
– Telsiz telefon

ÖZET

Karel ms26IP
– Küçük şirketler için tasarlanmış; ses, görüntü ve verinin tek kaynaktan kontrol edilmesini ve yönetilmesini sağlayan yeni nesil IP telefon santrallarıdır.
– Sektörün önde gelen IP iletişim özelliklerini analog ve IP ortamlarda destekler.
– Firmanın farklı birimleri arasında kurulacak IP köprüsü sayesinde uzak ofis/şubeler ile tek bir sistem gibi çalıştırılabilir.
– Kurulacak IP köprüsü üzerinden yapılacak IP haberleşmesi ile iletişim giderlerinde gözle görülür düşüş elde edilir.

ÇÖZÜMLER

– Aynı sistemde ek bir altyapıya gerek olmadan IP ve analog aboneler kullanılabilir. Farklı noktalardan yazılım tabanlı telefon, masaüstü IP telefon, videofon, VoIP destekli cep telefonu, IP DECT ve analog setleri kullanarak sistem abonesi olabilme özelliği esneklik ve tasarruf sağlar.
Karel ms26IP, PBX, IP-PBX, IP-Gateway gibi birçok ürün fonksiyonunu tek yapı altında bütünleştirir. Sistem yazılımı Linux işletim sistemi üzerinde koşan, açık yazılım mimarisi özelliklerine sahip bir yazılımdır. Bu sayede santral üzerinde pek çok uygulama entegre bulunurken, ek uygulamalar da kolaylıkla santrala entegre edilebilir.
– Birden fazla lokasyonu olan firmalarda, ek bir donanıma gerek olmaksızın internet bağlantısı olan her yerden merkezdeki santralın abonesi olunabilir. Merkeze bağlı şubede yer alan bir abone internet üzerinden IP Telefon, yazılım tabanlı telefon, WiFi telefon, IP DECT telefon veya VoIP desteği olan akıllı cep telefonları ile merkez santrala direkt bağlanabilir. WiFi ve IP DECT aboneler de standart SIP aboneler gibi sistemden servis alabilmektedir. Birden fazla Karel ms26IP Santral IP üzerinden birbirlerini kısa numarayla arayabilir ve bu sayede daha yüksek kapasiteli şirket haberleşme ağları kurulabilir.
Karel ms26IP İletişim Sistemine bağlı tüm IP aboneler gerek kendi aralarında gerekse IP dış hatlar üzerinden görüntülü telefon, özel set veya yazılım tabanlı telefonlarla görüntülü görüşme yapma imkanına sahiptir.
– ve daha fazlası…
Karel ms26ip
Etiketlendi: